gastro-wallpaper
bistroin

Bistro IN

Dobré jídlo a pití, usměvaví lidé.
Čerstvost, pestrost, sezónnost.
Nabízet budeme hamburgery s naší žemlí z kvásku. Mexické Tacos a vegetarián Ramen. Neváhejte a doražte. My se na vás těšíme 🖤

Vinařství Jarmila

Jsme menší rodinné vinařství se zaměřením na výrobu toho nejkvalitnějšího moravského vína. Naše vína jsou vyráběna nejšetrnějšími a zároveň nejmodernějšími biologickými a fyzikálními postupy, tak aby se do vína nemuselo dodávat ani stopové množství chemických látek, vyjma minimálního povoleného množství síry při láhvování. Vinařství je nastaveno na produkci 40 000 láhví za rok.

Navíc jako jediní v EU máme patent na výrobu Krystalových vín, kde se snoubí biokvalita našich vín s léčivými vlastnostmi minerálů, které jsou součástí vybraných vín již na začátku školení v sudech.

maleda

Maleda

Jsme ostravská firma zabývající se provozem čtyř kaváren, výrobou lahůdek, přípravou cateringu a účastí na spoustě kulturních akcí. Naše pestrá nabídka je k dispozici celoročně včetně rozvozu na požadované místo. V rámci festivalu budeme nabízet panini, bagely, kávu Julius Meinl, domácí buchtu a Kofolu.

OKOLO KAFE

Jsme malý rodinný podnik, který se snaží dodat výtečnou kávui na místa, kde byste ji ani nečekali.

Ať jsme kde jsme, připravíme vám nejen skvělou kávu, ale také okouzlující zážitek.

Přivezeme Vám kávu na Vašisvatbu, oslavu, konferenci a jiné eventy.

MINIPIVOVAR ZOBÁK

Jsme Minipivovar Zobak z Bílovce. V Bílovci vaříme pivo již 10 let. Budeme prodávat dva druhy čepovaného piva. První bude Extra hořký ležák, což je spodně kvašený nefiltrovaný a nepasterizovaný ležák a druhé bude IPA 14 což je svrchně kvašený India Pale Ale s vysokou hořkostí a aroma citrusových plodů. Najdete nás V Bílovci na ulici Ostravská 483/5, kde máme zároveň i restauraci.

msic-build

Tomáš Šablatura

Jmenuji se Tomáš Šablatura a mou největší životní vášní je kvalitní jídlo. Jsem samouk, který se naučil krájet, vařit a péct doma za plotnou podle známých kuchařů, kteří byli tak milí, že své dovednosti sdíleli na YouTube. Ještě nedávno jsem pro zábavu chystal 3-4 akce ročně, dnes jich dělám 30 ročně, ale na domácí výrobě a absolutní pohodě u mého stánku, se nic nezměnilo. 15. 9. pro Vás nachystám nejoblíbenější z mých burgerů s domácí brioškou a 12 hodin pečená vepřová žebírka s chutí BBQ, Cognacu, černého piva a tajné směsi koření. Těším se na Vás, TŠ