H2 Global Group

„Molekulární Vodík pro Zdraví, Krásu a Dlouhověkost.
Být zdravý je naše volba.
Molekulární Vodík pomáhá.
Vodík je budoucnost.
To vše si budete moci vyzkoušet přímo na stánku H2 Global Group, který je umístěn před vchodem do budovy PIANO
https://www.h2global.group/

LIFE COALA

Moravskoslezský kraj je hlavním partnerem projektu LIFE COALA, který je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím programu LIFE.

Projekt LIFE COALA reaguje na nutnost čelit klimatické změně s cílem zvýšit klimatickou odolnost kraje.

Na našem stánku vám představíme nejen projekt LIFE COALA včetně plánovaných aktivit, ale také se podělíme se zkušenostmi s provozem referentských elektroaut.

MultiSport Benefit, s.r.o.

„Jsme MultiSport Benefit, s.r.o. a působíme v ČR od roku 2010. Jsme dceřinou společností Benefit Systems SA. Tato mateřská společnost byla založena v roce 2001 a zaujímá vedoucí postavení na polském trhu zaměstnaneckých benefitů v oblasti sportu a relaxace. Naším produktem je partnerská síť nasmlouvaných pohybových a relaxačních zařízení, kterou lze volně navštěvovat s kartou MultiSport v rámci ČR a SR. Momentálně si lze vybírat z více než 2 700 sportovních a relaxačních zařízení po celé ČR a SR a vyzkoušet přes 260 druhů aktivit. Od fitness center, raketových sportů, skupinových lekcí, bazénů a vodních sportů, wellness a saun až po hrady a zámky. Nyní máte jedinečnou možnost si tyto aktivity vyzkoušet. Všem zájemcům dáme na místě kartu na 10 dní zdarma.“

SECTRON

Společnost SECTRON působí v oboru bezdrátových technologií jako distributor GSM, UMTS, LTE, GPS, GLONASS modulů, modemů a routerů. Je českým výrobcem antén, VF kabelových redukcí a dalšího M2M příslušenství. Vyvíjí zařízení, aplikace a cloudové služby s vysokou přidanou hodnotou pro snadné použití. Několik let se zabývá elektromobilitou a v nabídce naleznete stojanové AC i DC nabíjecí stanice, wallboxy a nabíjecí kabely. Prodejním hitem je přenosná AC nabíječka s nabíjecím výkonem 11 kW včetně redukcí pro snadné nabíjení kdekoliv. Poradí Vám od A do Z. Od výběru wallboxu, pomohou s  vyřízením státního příspěvku z programu Nová zelená úsporám, certifikovaný pracovník provede instalaci i revizi. Každý klient je proškolen a může se spolehnout na poprodejní péči.

Start-Up Bez Hranic

Startupy bez hranic vás propojí s mezinárodními i národními iniciativami a aktivitami na podporu startupů. Fascinuje vás, jak se myšlenka dokáže přerodit ve skutečný inovativní produkt? Chcete se dozvědět, co se právě kde šustne v poli nových technologií a originálních řešení? Představíme vám, jak MSIC podporuje startupy s globálním potenciálem a ukážeme vám národní i mezinárodní možnosti financování nebo vstupu na nové trhy. Pokud vás zajímají projekty jako CEE Startup Network a Startup Voucher, Global Startup Cities, EBN nebo kampaň TOP10 Startups a další, přijďte nás na festivalu navštívit.

TAČR

Technologická agentura České republiky vznikla v roce 2009 jakožto státní organizace, jejímž hlavním úkolem je podporovat aplikovaný výzkum prostřednictvím veřejných financí. Od svého založení se proměnila ve vysoce profesionální instituci, která vytvořila vlastní informační systém ISTA, implementuje nejen svoje, ale také resortní programy na podporu aplikovaného výzkumu a inovací, dokázala navázat silnou mezinárodní spolupráci na několika úrovních a zaměstnává přes 160 zaměstnanců. Ročně je prostřednictvím TA ČR podpořeno stovky výzkumných projektů malých, středních i velkých podniků, výzkumných organizací a univerzit v celkové výši přesahující 5 miliard korun.